Fifkova 866
386 01 Strakonice
E-mail: dunovsky@dso-cr.cz
Tel: +420 777 242 471

Pro investory zajišťujeme kompletní servis s realizací novostaveb či rekonstrukcí stávajících objektů.

Můžete se na nás obrátit již ve fázi hledání vhodného pozemku k výstavbě či nemovitosti k rekonstrukci. Rádi Vám poskytneme poradenství při výběru pozemků či objektů k Vašemu bydlení.

Jsme připravení podpořit Vás při tvorbě stavební projektové dokumentace, a zajistit pro Vás veškeré úkony vedoucí až k realizaci výstavby či rekonstrukce Vaší nemovitosti tzv. na klíč. V případě, že žádáte v průběhu vlastní spolupráce minimalizaci rizik, je velkým benefitem našich služeb i skutečnost, že ve většině případů vlastní platbu za provedenou rekonstrukci či výstavbu platíte z větší části až po jejím dokončení. Tento způsob projektového financování je velmi vhodný a vítaný v případě čerpání finančních prostředků klienta z bankovních zdrojů – hypotéky či úvěru ze stavebního spoření. Daří se nám touto cestou minimalizovat i vzájemná finanční rizika spojená s realizací projektů.

Jsme pro Vás připraveni realizovat výstavbu a rekonstrukci rodinných domů, bytových domů, hospodářských budov, domů z netradičních stavebních systémů ze dřeva apod. Samozřejmostí je i komplexní dodávka TZB (technického zařízení budov), elektro rozvodů, anténních rozvodů, zabezpečovacích systémů, tepelných čerpadel apod.

V případě, že poptáváte i projektování TZB s ohledem na vhodný výběr topné soustavy, zabezpečíme pro Vás vše včetně výpočtů, návrhů, projektu a autorizace.

Ilustrační obrázek

Copyright (c) DSO-CR.CZ